Lek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurderLek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurderLek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurderLek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurder
  • Home
  • Ik ben huurder
    • Alles over huur
    • Schade en storingen
    • Onderhouden van uw woning
      • Aanpassingen aan woning
      • Kluswijzers
      • Ophoogzand
      • Planmatig onderhoud
      • Riolering
      • Ventilatie
      • Vraaggestuurd onderhoud
    • Duurzaam wonen
    • Doorstromen
    • Woning ruilen
    • Overlast en klachten
    • Huurdersorganisatie
  • Ik zoek een woning
    • Ik wil huren
    • Ik wil kopen
  • Nieuws en informatie
    • Nieuws
    • Thuis-berichten
    • Coronanieuws
    • Projecten
      • Nieuwbouw Nieuw-Lekkerland – Middelweg
      • Verduurzaming Nieuw-Lekkerland – Schoonenburglaan, Floris V straat en Albrechtstraat
      • Nieuwbouw Nieuw-Lekkerland – Van Vlietstraat
      • Nieuwbouw Groot Ammers – Locatie Mourik
      • Nieuwbouw Groot Ammers – Emmastraat
      • Isolatieprojecten
    • Formulieren
    • Asbestbeleid
    • Leefbaarheid
    • Veelgestelde vragen
  • Over ons
    • Onze missie
    • Ons team
    • Organisatieschema
    • Vertrouwenspersoon
    • Bedrijfsinformatie
    • ANBI-instelling
    • Raad van Commissarissen
    • Werken bij Lek en Waard Wonen
    • Contact
  • Zoeken
    Generic filters
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Lek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurder

24 januari 2022

Lek en Waard Wonen is een relatief kleine corporatie van 25 medewerkers en verhuurt ruim 2.550 sociale huurwoningen in de gemeente Molenlanden, in de kernen Kinderdijk, Nieuw-Lekkerland, Streefkerk, GrootAmmers, Nieuwpoort en Langerak. Lek en Waard Wonen zet zich al 75 jaar in om haar huurders van goede en betaalbare huisvesting in een prettige omgeving te voorzien. De organisatie kent haar huurders écht en heeft een hechte relatie met de huurdersstichting. Binnen Lek en Waard Wonen zijn er korte lijnen, medewerkers hebben aandacht voor elkaar en zijn betrokken bij de corporatie. De organisatie is financieel gezond en heeft een investeringsopgave voor nieuwbouw en bestaande woningvoorraad. Lek en Waard Wonen is lokaal verankerd en wil in samenwerking met haar belanghouders de volkshuisvestelijke en maatschappelijke doelen realiseren. 

Om dit te kunnen realiseren is Lek en Waard Wonen per 1 april op zoek naar een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurder.


Wat voor persoon zoekt Lek en Waard Wonen?

Lek en Waard Wonen zoekt een toegankelijke directeur-bestuurder die zich kan en wil verbinden met de lokale gemeenschap van de Molenlanden. Iemand die wil samenwerken met de huurdersstichting, de medewerkers, de gemeente Molenlanden en de overige stakeholders om vraagstukken op het brede terrein van de volkshuisvesting op te pakken. Een bestuurder die op verschillende niveaus kan schakelen, op inspirerende wijze richting biedt en zichtbaar en transparant is in het strategisch netwerk van de organisatie. Lek en Waard Wonen staat dicht bij de huurders en deze betrokkenheid is een belangrijk thema dat vraagt om verdere doorontwikkeling. Er liggen belangrijke opgaves en ambities op het gebied van leefbaarheid, nieuwbouw, vastgoedtransformatie en verduurzaming. Wij vinden het belangrijk om onze woningvoorraad aan te sluiten op de veranderende woonvragen met betaalbare woningen van goede kwaliteit, waarbij we maatwerk kunnen bieden aan onze kwetsbare bewoners. Dit vraagt om een ondernemende bestuurder met visie, inlevingsvermogen en daadkracht, die op transparante wijze de maatschappelijke samenwerkingsverbanden van de organisatie zal versterken. We verwachten dat de directeur-bestuurder de organisatie kan vertegenwoordigen in het maatschappelijk krachtenveld en met gepaste trots de belangen van de Molenlandse gemeenschap kan verwoorden. Daarnaast is van belang dat de directeur-bestuurder beschikt over veranderkundige kwaliteiten en op inspirerende en faciliterende wijze zorgt dat de organisatie richting houdt en op toekomstbestendige manier resultaten neerzet.  

De volledige profielschets met onder andere meer informatie over de uitdagingen van Lek en Waard Wonen, de positie van de directeur-bestuurder en het persoonlijke profiel vindt u hier


De procedure

U kunt uw belangstelling melden tot uiterlijk zondag 13 februari 2022 via sollicitatie@atrive.nl voorzien van een motivatiebrief en cv.
De procedure wordt begeleid door Gerrit van Vegchel en Nienke Havermans van Atrivé.

Voor meer informatie over de selectieprocedure kunt u contact opnemen met:
Nienke Havermans via n.havermans@atrive.nl of 06 43 41 35 72
of Gerrit van Vegchel via g.van.vegchel@atrive.nl of 06 52 67 01 12. 

Was deze
informatie nuttig
voor u?

Delen:
Terug naar alle nieuwsberichten
Lek en Waard Wonen zoekt een verbindende en resultaatgerichte directeur-bestuurder

(0184) 68 8181 mail@lwwonen.info

Ons aanbod

Sociale huur
Koopwoningen
Bekijk het woningaanbod


Service & contact

Reparatieverzoek
Storing melden
Privacyverklaring


Over ons

Ons team
Vacatures
Huurvoorwaarden Veelgestelde vragen

© Lek en Waard Wonen 2022               Wijzig uw cookievoorkeuren                Website: Smyler