Lek_en_Waard_LogoLek_en_Waard_LogoLek_en_Waard_LogoLek_en_Waard_Logo
  • Home
  • Ik ben huurder
    • Alles over huur
      • Huurverhoging 2025
      • Huurverlaging
    • Schade en storingen
    • Onderhouden van uw woning
      • Aanpassingen aan woning
      • Ophoogzand
      • Planmatig onderhoud
      • Riolering
      • Ventilatie
      • Vraaggestuurd onderhoud
    • Duurzaam wonen
    • Tuinonderhoud
    • Doorstromen
    • Woning ruilen
    • Overlast en klachten
    • Huurdersorganisatie
    • Post
  • Ik zoek een woning
    • Ik wil huren
  • Nieuws en informatie
    • Nieuws
    • Projecten
      • Nieuwbouw Langerak-Zuid (fase 5)
      • Nieuwbouw Nieuw-Lekkerland – Middelweg
      • Nieuwbouw Groot Ammers – Locatie Mourik
      • Nieuwbouw Streefkerk – Locatie Kooikerspad
      • Onderhoud en renovatie
    • Formulieren
    • Asbestbeleid
    • Leefbaarheid
    • Veelgestelde vragen
  • Over ons
    • Onze missie
    • Organisatieschema
    • Vertrouwenspersoon
    • Bedrijfsinformatie
    • ANBI-instelling
    • Raad van Commissarissen
    • Werken bij Lek en Waard Wonen
    • Contact
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Paul Huijsdens vertrekt als directeur-bestuurder Lek en Waard Wonen

17 februari 2025

Na drie succesvolle jaren heeft directeur-bestuurder Paul Huijsdens besloten een nieuwe stap in zijn loopbaan te zetten. Hij blijft tot 1 mei 2025 aan als directeur-bestuurder. Op korte termijn zal ook de werving van een nieuwe directeur-bestuurder voor Lek en Waard Wonen opgestart worden.

“Ik kijk met veel plezier en trots terug op wat we in de afgelopen jaren hebben bereikt. Samen met de collega’s en in samenwerking met stakeholders hebben wij ons altijd ingezet om voldoende passende, duurzame en betaalbare woningen te realiseren voor mensen die willen huren in Molenlanden. En ik heb er het volste vertrouwen in dat de organisatie de ingezette koers verder weet te brengen.” aldus Paul Huijsdens.

De Raad van Commissarissen kijkt met grote waardering terug op de inzet en resultaten die in deze periode zijn behaald. “Paul heeft zich altijd met veel energie en toewijding voor de organisatie ingezet en de Raad van Commissarissen heeft de samenwerking met hem zeer gewaardeerd.” aldus Pieter de Jong, voorzitter van de Raad van Commissarissen. 

Paul Huijsdens trad in mei 2022 aan als directeur-bestuurder van Lek en Waard Wonen. Hij heeft zich in de afgelopen periode ingezet voor de realisatie van het ondernemingsplan ‘Samen bouwen aan vertrouwd wonen’ en de verdere ontwikkeling van de corporatie. Paul start per 1 mei 2025 als directeur-bestuurder van woningcorporatie Stadlander, in Bergen op Zoom. Paul: “Een mooie kans die zich voordeed en ik niet voorbij kon laten gaan. Ik kijk uit naar deze volgende stap.”

De komende periode zet Paul Huijsdens zich in om de ingezette koers zo goed als mogelijk te borgen en te zorgen voor een goede en zorgvuldige overdracht. Op korte termijn start de Raad van Commissarissen de werving van een nieuwe directeur-bestuurder voor Lek en Waard Wonen op.

Was deze
informatie nuttig
voor u?

Delen:
Terug naar alle nieuwsberichten
Lek_en_Waard_Logo_Diap

(0184) 68 8181 mail@lwwonen.info

Ons aanbod

Sociale huur
Bekijk het woningaanbod


Service & contact

Reparatieverzoek
Storing melden
Privacyverklaring


Over ons

Bedrijfsinformatie
Vacatures
Veelgestelde vragen

© Lek en Waard Wonen 2025               Wijzig uw cookievoorkeuren                Website: Fly Webservices