Nieuwe interim directeur-bestuurder Lek en Waard Wonen

Lek en Waard Wonen kondigt de aanstelling van Peter Hoogvliet als de nieuwe directeur-bestuurder aan. Peter neemt per 1 mei voor een jaar de leiding over van Paul Huijsdens, die de organisatie na een betrokken en succesvolle periode als directeur-bestuurder verlaat, om zijn carrière bij woningcorporatie Stadlander in Bergen op Zoom te vervolgen.
Zeer ervaren bestuurder
Peter Hoogvliet is een zeer ervaren bestuurder, met uitgebreide kennis van alle aspecten van de volkshuisvesting. Hij is een mensgerichte en gedreven volkshuisvester met strategische visie en oog voor de uitvoering.
Voortzetten ingezette koers
Gedurende de interim-periode is Peter verantwoordelijk voor het optimaliseren van de klantdiensterlening, het professionaliseren van én leiding geven aan de organisatie. Hij zet hierbij de ingezette koers zoveel mogelijk verder voort en kijkt welke wijzigingen nodig zijn gezien de zeer recente koerswijziging van onze overheid. Peter Hoogvliet: “Ik kijk uit naar de kennismaking met het team van Lek en Waard Wonen, de huurders, de politieke bestuurders en de collega-bestuurders in het domein wonen, zorg en welzijn. Ik vertrouw erop dat wij samen het komende jaar de juiste stappen kunnen blijven zetten.”
Verdere ontwikkeling Lek en Waard Wonen
De Raad van Commissarissen van Lek en Waard Wonen ziet de aankomende periode met vertrouwen tegemoet en is ervan overtuigd dat Peter een waardevolle bijdrage zal leveren aan de verdere ontwikkeling van Lek en Waard Wonen.
Was deze
informatie nuttig
voor u?